Klub Pod Palmą
Zapraszamy na koncert PROLETARYAT w Rzeszowie!
 
 Bilety już od dziś w sprzedaży!
 I pula – 69 zł
 II pula – 79 zł
 III pula w dniu koncertu – 90 zł
Ilość biletów ograniczona!
 
 KupBilecik | https://bkb.pl/96092-bc37b
 GoOut | https://goout.net/pl/bilety/proletaryat/wggs/
 eBilet | ?partner=menago
 Będą również dostępne bilety kolekcjonerskie papierowe w ograniczonej ilości!
 
18:00 otwarcie bramek
19:00 start koncertu
 
Będzie również dostępna niewielka pula biletów kolekcjonerskich dostępnych w klubie oraz punktach sprzedaży. Śledź wydarzenie i nie przegap okazji zdobycia pamiątkowego biletu. Bilety drukowane będą w cenie 80 zł a w dniu koncertu w cenie 90 zł.
 
Po blisko ośmiu latach od premiery płyty „Oko za oko” legendarny polski zespół powraca z nowym materiałem. Album „Ząb za ząb” zagościł na sklepowych półkach 17 marca. W ostatnim czasie kapela podzieliła się z fanami dwoma świeżymi singlami z nowego krążka. „Nie damy się” i „Szajba” z powodzeniem podbijają serwisy streamingowe. Drugi z wypuszczonych utworów pojawił się wraz z klipem na oficjalnym kanale YouTube zespołu.
 
Proletaryat to zespół-monolit, który przez 35 lat działalności wydał 11 albumów studyjnych i zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą. Metalowy skład z Pabianic już w latach 80. szturmem podbijał serca słuchaczy. Dziś udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia.
 
Najnowszy album w niczym nie odstaje od starych wydawnictw, które Proletaryat ma na swoim koncie. Co więcej, jest mocniejszy od poprzedniego zarówno muzycznie, jak i tekstowo. Usłyszymy tu rasowy crossover z pulą bezkompromisowych tekstów, w których wciąż kipi wrzątek buntowniczej krwi.
Proletaryat AD 2023: Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew), Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas), Robert „Mały” Hajduk (perkusja), Wiktor Daraszkiewicz (gitara).

Data wydarzenia: 2023-11-24 18:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet