Klub Pod Palmą
Miejsce koncertu:
Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 83, 35-040 Rzeszów
 
Wstęp: 19:00, Start: 20:00
Bilety: 120 zł - I pula, 150 zł - Balkon
 
 
Zespół Happysad, którego koncerty chwalone są za wyjątkowo żywiołową i poruszającą atmosferę, wyrusza w być może najbardziej emocjonalną trasę w swojej historii. Tej wiosny zaprezentują się w wersji „Inaczej”. Na tę okoliczność do prezentacji swojej twórczości wybrali sale z miejscami siedzącymi i wyjątkowy program, sentymentalny, melancholijny, z dyskretnymi, alternatywnymi aranżacjami.

W Rzszowie spotkamy się 24 marca w klimatycznych wnętrzach Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.
 
„Ponad rok temu zagraliśmy mini koncert w jednej ze stacji radiowych. Musieliśmy ograniczyć instrumentarium, zagrać zdecydowanie ciszej, bez wrzeszczących przesterów, ściany gitar, hałasu blach. Zaskoczeni byliśmy, jak wszystkie grane tego wieczoru utwory zyskiwały na interpretacji. Z jaką uważnością każdy z nas traktował swój instrument i jak dobrze poczuliśmy się w tej aurze. Wtedy zrodził się pomysł koncertów Happysad Inaczej. Chcemy powtórzyć ten klimat, bo jest dla nas bardzo inspirujący i satysfakcjonujący” - tłumaczy genezę powstania pomysłu Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Publiczność może liczyć na utwory rzadko pojawiające się na koncertach, ale nie zabraknie także odświeżonych wersji utworów dobrze znanych.

Data wydarzenia: 2023-03-24 20:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet