Klub Pod Palmą
Zobaczcie jak mit się urzeczywistnia. TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR pojawi się w Rzeszowie 10 listopada w klubie Pod Palmą.
Cztery lata przygotowań, jedna trasa - TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR. Jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów w końcu w Waszym mieście. Podobno można opuścić szczecińskie Gumieńce, ale Gumieńce nie opuszczą Ciebie - zobaczymy jak będzie w praktyce. Fukaj odwiedzi 9 miast i w końcu wypuści Znicza z piwnicy, aby wraz z nim zagrać utwory z PRELUDIUM - swojego drugiego studyjnego albumu, powstałego przy współpracy z charliem monclerem.
 
Data: 10.11.2023
Miejsce: Pod Palmą
Drzwi: 18:30
Koncert: 19:30
 
Bilety:
 
Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na jego wyłączną odpowiedzialność, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.
 
WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście). Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem

Data wydarzenia: 2023-11-10 18:30:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet