Klub Pod Palmą

 

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
“Pulse”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie “Pulse”.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", “Sorrow,  What Do You Want From Me” czy “High Hopes”  a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

6 maja 2023
RZESZÓW – G2A Arena Sala Kongresowa
Jasionka 953

wejście 18:30
start 19:00

Bilety do nabycia na Ebilet.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl Ticketmaster.pl

video:
https://www.youtube.com/watch?v=whlkWV5Ur_0&t=272s
więcej informacji:
https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd

Data wydarzenia: 2023-05-06 18:30:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet